Inloggen
Geverifieerd

Van Dijk Financieel Advies Eindhoven

Hypotheekadviseur · Eindhoven

Van Dijk Financieel Advies Eindhoven is een hypotheekadviseur in Eindhoven, gespecialiseerd in starters en expat-hypotheken.

Vraag een introductie aan
Vertel kort wat u zoekt; uw aanvraag gaat rechtstreeks naar deze professional.
Waarom wij deze expert selecteerden
Dezelfde transparante Best Score die overal op de vergelijkingssite wordt gebruikt: beoordelingszekerheid, verificatie, volledigheid en passignalen.
  • Adjusted rating 3.9/554.5/70
  • 628 reviews10/10
  • Verified profile10/10
  • Profile completeness7/10
Hoe wij selecteren

Eindhoven

NVM

NVM
3.9 uit 628 reviews
Geverifieerd

Van Dijk Financieel Advies Eindhoven

Van Dijk Financieel Advies Eindhoven is een hypotheekadviseur in Eindhoven, gespecialiseerd in starters en expat-hypotheken.

Dorpsstraat 164, Eindhoven, Eindhoven

Reviews

628 reviews

Verificatie

Geverifieerd

Content

0

Diensten

2

Starters
Expat-hypotheken

Review sources

Reviewplatformen

De pagina laat zien waar de vertrouwenssignalen vandaan komen, vóór de losse reviewtegels.

Totaalscore

3.9

628 reviews totaal

Gewogen totaal van de bronnen hieronder.

Google Reviews

3.9

628 reviews

Publieke reviews en snelle vindbaarheid.

Site-indruk
Samengestelde conclusie
Van Dijk Financieel Advies Eindhoven indruk
Van Dijk Financieel Advies Eindhoven is een hypotheekadviseur in Eindhoven, gespecialiseerd in starters en expat-hypotheken.
Land: NL
Eindhoven
Geverifieerd
Kantoor-eerst

Dit is een samengestelde conclusie op basis van zichtbare publieke signalen, geen overgenomen review.

Over

Dorpsstraat 164, Eindhoven

Van Dijk Financieel Advies Eindhoven is een hypotheekadviseur in Eindhoven, gespecialiseerd in starters en expat-hypotheken. Familiebedrijf sinds 1998.

Starters
Expat-hypotheken
Vertrouwen en herkomst
Geverifieerd profiel
Hoogtepunten
Familiebedrijf sinds 1998
Bekroonde service
Profile completeness
5/5 checks present

Foto

Visuele identiteit is beschikbaar.

Naam en rol

Bedrijfsnaam is zichtbaar.

Introductietekst

Het profiel heeft een introductie.

Telefoon / e-mail

Er is een direct contactkanaal aanwezig.

Landfocus

Het profiel heeft een landsignaal.

Goed om te weten

Antwoorden op wat kopers meestal vragen voordat ze contact opnemen.

Who is this business?

Van Dijk Financieel Advies Eindhoven, Van Dijk Financieel Advies Eindhoven B.V., mortgage_advisor

Status: ACTIVE
Hypotheekadviseur
mortgage_advisor
Can I contact them?

Yes. Use the listed contact channels before relying on third-party copies.

Website listed
Email listed
Do they serve my need?

Stored service signals include Starters, Expat-hypotheken.

Starters
Expat-hypotheken
Familiebedrijf sinds 1998
Bekroonde service
Where are they active?

Dorpsstraat 164, Eindhoven, Eindhoven, NL

Eindhoven, NL
Eindhoven
Eindhoven
NL
Can I trust this data?

This profile has a verification timestamp: 2026-06-23T13:00:00.000Z.

Verified at 2026-06-23T13:00:00.000Z
Last scraped 2026-05-11T13:00:00.000Z
Geverifieerd profiel
What evidence supports this profile?
No supporting verification is available for this profile yet.

This profile has not yet been checked against public business information.

Nog geen aanvullende details beschikbaar.

What should I do next?

Open the profile action, visit the website, or call the business to confirm fit and availability.

Primary action available
Website available

Move from comparison to contact

Gebruik voorlopig de contactroute; video-kennismaking volgt in een latere fase.

Kennismaking aanvragen
Contact

Website

https://van-dijk-financieel-advies-eindhoven-4312.sim.example

Phone

Niet vermeld

Address

Dorpsstraat 164, Eindhoven

Professionele gegevens

Geregistreerde naam

Van Dijk Financieel Advies Eindhoven B.V.

Profielstatus

Actief

Expertise

Hypotheekadviseur

Laatste profielupdate

11 May 2026, 13:00

Verificatiestatus

Geverifieerd op 23 Jun 2026, 13:00

V

Neem contact op

Klaar voor de volgende stap?

Vraag gratis en vrijblijvend een kennismaking aan met Van Dijk Financieel Advies Eindhoven.

3.9· 628 reviews Geverifieerd
Kennismaking aanvragen

Beoordelingen

Van Dijk Financieel Advies Eindhoven is beoordeeld met 3.9uit 628 reviews

Nog geen geverifieerde beoordelingen. Kopers die zijn geïntroduceerd kunnen de eerste plaatsen.

Woningen in Eindhoven

Aanbod van marlocHomes — koop en huur, niet het eigen aanbod van deze professional.

Listings by marlocHomes.

Locatie
Loading map...

1 of 1 results on this page have coordinates. Hover or tap a marker for details.

Website
Gestileerd voorbeeld (demo-illustratie)

Gestileerd voorbeeld (demo-illustratie)

Bezoek website

Woning kopen

Kopen met begeleiding?

Vergelijk meerdere aankoopbegeleiders en vraag vrijblijvend kennismakingen aan voordat u kiest.

Vergelijk professionals

Vergelijk Van Dijk Financieel Advies Eindhoven

Bekijk hoe deze professional scoort tussen de besten in de categorie.

Bekijk de beste professionals

Is dit uw profiel? Claim het om gegevens te corrigeren en aanvragen te ontvangen.

Claim dit profiel

Dit profiel is opgebouwd uit openbare professionele gegevens en is onafhankelijk — zie hoe wij selecteren. Hoe wij vergelijken

V

Van Dijk Financieel Advies Eindhoven

3.9 · 628 reviews
Kennismaking aanvragen