Inloggen
E
Geverifieerd

Eiken Vastgoed Delft

Makelaar · Delft

Eiken Vastgoed Delft is een makelaar in Delft, gespecialiseerd in verkoopmakelaar en verhuur.

70.2 / 100
Vraag een introductie aan
Vertel kort wat u zoekt; uw aanvraag gaat rechtstreeks naar deze professional.
Waarom wij deze expert selecteerden
Dezelfde transparante Best Score die overal op de vergelijkingssite wordt gebruikt: beoordelingszekerheid, verificatie, volledigheid en passignalen.
  • Adjusted rating 3.8/553.2/70
  • 0 reviews0/10
  • Verified profile10/10
  • Profile completeness7/10
Hoe wij selecteren

Delft

NVM

NVM
9,6
Geverifieerd

Eiken Vastgoed Delft

Eiken Vastgoed Delft is een makelaar in Delft, gespecialiseerd in verkoopmakelaar en verhuur.

Hoofdstraat 199, Delft, Delft

Reviews

0 reviews

Verificatie

Geverifieerd

Content

0

Diensten

4

Verkoopmakelaar
Verhuur
Taxaties
Nieuwbouw
Site-indruk
Samengestelde conclusie
Eiken Vastgoed Delft indruk
Eiken Vastgoed Delft is een makelaar in Delft, gespecialiseerd in verkoopmakelaar en verhuur.
Land: NL
Delft
Geverifieerd
Kantoor-eerst

Dit is een samengestelde conclusie op basis van zichtbare publieke signalen, geen overgenomen review.

Over

Hoofdstraat 199, Delft

Eiken Vastgoed Delft is een makelaar in Delft, gespecialiseerd in verkoopmakelaar en verhuur. Specialist in de lokale markt.

Verkoopmakelaar
Verhuur
Taxaties
Nieuwbouw
Vertrouwen en herkomst
Geverifieerd profiel
Hoogtepunten
Specialist in de lokale markt
Profile completeness
4/5 checks present

Foto

Visuele identiteit is beschikbaar.

Naam en rol

Bedrijfsnaam is zichtbaar.

Introductietekst

Het profiel heeft een introductie.

Telefoon / e-mail

Er is een direct contactkanaal aanwezig.

Landfocus

Het profiel heeft een landsignaal.

Goed om te weten

Antwoorden op wat kopers meestal vragen voordat ze contact opnemen.

Who is this business?

Eiken Vastgoed Delft, Eiken Vastgoed Delft B.V., real_estate_agency

Status: ACTIVE
Makelaar
real_estate_agency
Can I contact them?

Yes. Use the listed contact channels before relying on third-party copies.

Website listed
Phone listed
Email listed
Do they serve my need?

Stored service signals include Verkoopmakelaar, Verhuur, Taxaties, Nieuwbouw.

Verkoopmakelaar
Verhuur
Taxaties
Nieuwbouw
Specialist in de lokale markt
Where are they active?

Hoofdstraat 199, Delft, Delft, NL

Delft, NL
Delft
Delft
NL
Can I trust this data?

This profile has a verification timestamp: 2026-06-21T13:00:00.000Z.

Verified at 2026-06-21T13:00:00.000Z
Last scraped 2026-05-07T13:00:00.000Z
Geverifieerd profiel
What evidence supports this profile?
No supporting verification is available for this profile yet.

This profile has not yet been checked against public business information.

Nog geen aanvullende details beschikbaar.

What should I do next?

Open the profile action, visit the website, or call the business to confirm fit and availability.

Primary action available
Website available
Phone available

Move from comparison to contact

Gebruik voorlopig de contactroute; video-kennismaking volgt in een latere fase.

Kennismaking aanvragen
Contact

Website

https://eiken-vastgoed-delft-101.sim.example

Phone

+31604424383

Address

Hoofdstraat 199, Delft

Professionele gegevens

Geregistreerde naam

Eiken Vastgoed Delft B.V.

Profielstatus

Actief

Expertise

Makelaar

Laatste profielupdate

7 May 2026, 13:00

Verificatiestatus

Geverifieerd op 21 Jun 2026, 13:00

E

Neem contact op

Klaar voor de volgende stap?

Vraag gratis en vrijblijvend een kennismaking aan met Eiken Vastgoed Delft.

Geverifieerd
Kennismaking aanvragen

Beoordelingen

Nog geen geverifieerde beoordelingen. Kopers die zijn geïntroduceerd kunnen de eerste plaatsen.

Aanbod van Eiken Vastgoed Delft

Het eigen aanbod van deze professional, bijgehouden op marlocHomes.

Listings by marlocHomes.

Locatie
Loading map...

1 of 1 results on this page have coordinates. Hover or tap a marker for details.

Openingstijden
Maandag:09:00-17:30
Dinsdag:09:00-17:30
Woensdag:09:00-17:30
Donderdag:09:00-17:30
Vrijdag:09:00-17:30
Zaterdag:10:00-14:00
Zondag:Gesloten
Website
Gestileerd voorbeeld (demo-illustratie)

Gestileerd voorbeeld (demo-illustratie)

Bezoek website

Woning kopen

Kopen met begeleiding?

Vergelijk meerdere aankoopbegeleiders en vraag vrijblijvend kennismakingen aan voordat u kiest.

Vergelijk professionals

Vergelijk Eiken Vastgoed Delft

Bekijk hoe deze professional scoort tussen de besten in de categorie.

Bekijk de beste professionals

Is dit uw profiel? Claim het om gegevens te corrigeren en aanvragen te ontvangen.

Claim dit profiel

Dit profiel is opgebouwd uit openbare professionele gegevens en is onafhankelijk — zie hoe wij selecteren. Hoe wij vergelijken

E

Eiken Vastgoed Delft

Kennismaking aanvragen