Inloggen
E
Geverifieerd

Eiken Makelaardij Almere

Makelaar · Almere

Eiken Makelaardij Almere is een makelaar in Almere, gespecialiseerd in aankoopmakelaar en verhuur.

Vraag een introductie aan
Vertel kort wat u zoekt; uw aanvraag gaat rechtstreeks naar deze professional.
Waarom wij deze expert selecteerden
Dezelfde transparante Best Score die overal op de vergelijkingssite wordt gebruikt: beoordelingszekerheid, verificatie, volledigheid en passignalen.
  • Adjusted rating 3.5/548.5/70
  • 129 reviews10/10
  • Verified profile10/10
  • Profile completeness7/10
Hoe wij selecteren

Almere

NVM

NVM
3.4 uit 129 reviews
Geverifieerd

Eiken Makelaardij Almere

Eiken Makelaardij Almere is een makelaar in Almere, gespecialiseerd in aankoopmakelaar en verhuur.

Beukenlaan 197, Almere, Almere

Reviews

129 reviews

Verificatie

Geverifieerd

Content

0

Diensten

2

Aankoopmakelaar
Verhuur

Review sources

Reviewplatformen

De pagina laat zien waar de vertrouwenssignalen vandaan komen, vóór de losse reviewtegels.

Totaalscore

3.4

129 reviews totaal

Gewogen totaal van de bronnen hieronder.

Google Reviews

3.4

129 reviews

Publieke reviews en snelle vindbaarheid.

Site-indruk
Samengestelde conclusie
Eiken Makelaardij Almere indruk
Eiken Makelaardij Almere is een makelaar in Almere, gespecialiseerd in aankoopmakelaar en verhuur.
Land: NL
Almere
Geverifieerd
Kantoor-eerst

Dit is een samengestelde conclusie op basis van zichtbare publieke signalen, geen overgenomen review.

Over

Beukenlaan 197, Almere

Eiken Makelaardij Almere is een makelaar in Almere, gespecialiseerd in aankoopmakelaar en verhuur. Familiebedrijf sinds 1998.

Aankoopmakelaar
Verhuur
Vertrouwen en herkomst
Geverifieerd profiel
Hoogtepunten
Familiebedrijf sinds 1998
Gratis kennismakingsgesprek
Bekroonde service
Profile completeness
4/5 checks present

Foto

Visuele identiteit is beschikbaar.

Naam en rol

Bedrijfsnaam is zichtbaar.

Introductietekst

Het profiel heeft een introductie.

Telefoon / e-mail

Er is een direct contactkanaal aanwezig.

Landfocus

Het profiel heeft een landsignaal.

Goed om te weten

Antwoorden op wat kopers meestal vragen voordat ze contact opnemen.

Who is this business?

Eiken Makelaardij Almere, Eiken Makelaardij Almere B.V., real_estate_agency

Status: ACTIVE
Makelaar
real_estate_agency
Can I contact them?

Yes. Use the listed contact channels before relying on third-party copies.

Website listed
Phone listed
Email listed
Do they serve my need?

Stored service signals include Aankoopmakelaar, Verhuur.

Aankoopmakelaar
Verhuur
Familiebedrijf sinds 1998
Gratis kennismakingsgesprek
Where are they active?

Beukenlaan 197, Almere, Almere, NL

Almere, NL
Almere
Almere
NL
Can I trust this data?

This profile has a verification timestamp: 2026-06-08T13:00:00.000Z.

Verified at 2026-06-08T13:00:00.000Z
Last scraped 2026-02-14T13:00:00.000Z
Geverifieerd profiel
What evidence supports this profile?
No supporting verification is available for this profile yet.

This profile has not yet been checked against public business information.

Nog geen aanvullende details beschikbaar.

What should I do next?

Open the profile action, visit the website, or call the business to confirm fit and availability.

Primary action available
Website available
Phone available

Move from comparison to contact

Gebruik voorlopig de contactroute; video-kennismaking volgt in een latere fase.

Kennismaking aanvragen
Contact

Website

https://eiken-makelaardij-almere-1498.sim.example

Phone

+31636814307

Address

Beukenlaan 197, Almere

Professionele gegevens

Geregistreerde naam

Eiken Makelaardij Almere B.V.

Profielstatus

Actief

Expertise

Makelaar

Laatste profielupdate

14 Feb 2026, 13:00

Verificatiestatus

Geverifieerd op 8 Jun 2026, 13:00

E

Neem contact op

Klaar voor de volgende stap?

Vraag gratis en vrijblijvend een kennismaking aan met Eiken Makelaardij Almere.

3.4· 129 reviews Geverifieerd
Kennismaking aanvragen

Beoordelingen

Eiken Makelaardij Almere is beoordeeld met 3.4uit 129 reviews

Nog geen geverifieerde beoordelingen. Kopers die zijn geïntroduceerd kunnen de eerste plaatsen.

Locatie
Loading map...

1 of 1 results on this page have coordinates. Hover or tap a marker for details.

Website
Gestileerd voorbeeld (demo-illustratie)

Gestileerd voorbeeld (demo-illustratie)

Bezoek website

Woning kopen

Kopen met begeleiding?

Vergelijk meerdere aankoopbegeleiders en vraag vrijblijvend kennismakingen aan voordat u kiest.

Vergelijk professionals

Vergelijk Eiken Makelaardij Almere

Bekijk hoe deze professional scoort tussen de besten in de categorie.

Bekijk de beste professionals

Is dit uw profiel? Claim het om gegevens te corrigeren en aanvragen te ontvangen.

Claim dit profiel

Dit profiel is opgebouwd uit openbare professionele gegevens en is onafhankelijk — zie hoe wij selecteren. Hoe wij vergelijken

E

Eiken Makelaardij Almere

3.4 · 129 reviews
Kennismaking aanvragen