Inloggen
Geverifieerd
Uitgelicht profiel

Bos Onroerend Goed Utrecht

Makelaar · Utrecht

Bos Onroerend Goed Utrecht is een makelaar in Utrecht, gespecialiseerd in aankoopmakelaar en verhuur.

72.2 / 100 3.8(2 reviews)
Vraag een introductie aan
Vertel kort wat u zoekt; uw aanvraag gaat rechtstreeks naar deze professional.
Waarom wij deze expert selecteerden
Dezelfde transparante Best Score die overal op de vergelijkingssite wordt gebruikt: beoordelingszekerheid, verificatie, volledigheid en passignalen.
  • Adjusted rating 3.8/553.2/70
  • 2 reviews2/10
  • Verified profile10/10
  • Profile completeness7/10
Hoe wij selecteren

Utrecht

NVM

NVM
3.8 uit 2 reviews
Geverifieerd

Bos Onroerend Goed Utrecht

Bos Onroerend Goed Utrecht is een makelaar in Utrecht, gespecialiseerd in aankoopmakelaar en verhuur.

Stationsweg 169, Utrecht, Utrecht

Reviews

2 reviews

Verificatie

Geverifieerd

Content

0

Diensten

4

Aankoopmakelaar
Verhuur
Expatservice
Taxaties

Review sources

Reviewplatformen

De pagina laat zien waar de vertrouwenssignalen vandaan komen, vóór de losse reviewtegels.

Totaalscore

3.8

2 reviews totaal

Gewogen totaal van de bronnen hieronder.

Google Reviews

3.8

2 reviews

Publieke reviews en snelle vindbaarheid.

Site-indruk
Samengestelde conclusie
Bos Onroerend Goed Utrecht indruk
Bos Onroerend Goed Utrecht is een makelaar in Utrecht, gespecialiseerd in aankoopmakelaar en verhuur.
Land: NL
Utrecht
Geverifieerd
Kantoor-eerst

Dit is een samengestelde conclusie op basis van zichtbare publieke signalen, geen overgenomen review.

Over

Stationsweg 169, Utrecht

Bos Onroerend Goed Utrecht is een makelaar in Utrecht, gespecialiseerd in aankoopmakelaar en verhuur. Gecertificeerde professionals.

Aankoopmakelaar
Verhuur
Expatservice
Taxaties
Vertrouwen en herkomst
Geverifieerd profiel
Hoogtepunten
Gecertificeerde professionals
Reactie binnen 24 uur
Bekroonde service
Profile completeness
5/5 checks present

Foto

Visuele identiteit is beschikbaar.

Naam en rol

Bedrijfsnaam is zichtbaar.

Introductietekst

Het profiel heeft een introductie.

Telefoon / e-mail

Er is een direct contactkanaal aanwezig.

Landfocus

Het profiel heeft een landsignaal.

Goed om te weten

Antwoorden op wat kopers meestal vragen voordat ze contact opnemen.

Who is this business?

Bos Onroerend Goed Utrecht, Bos Onroerend Goed Utrecht B.V., real_estate_agency

Status: ACTIVE
Makelaar
real_estate_agency
Can I contact them?

Yes. Use the listed contact channels before relying on third-party copies.

Website listed
Email listed
Do they serve my need?

Stored service signals include Aankoopmakelaar, Verhuur, Expatservice, Taxaties.

Aankoopmakelaar
Verhuur
Expatservice
Taxaties
Gecertificeerde professionals
Where are they active?

Stationsweg 169, Utrecht, Utrecht, NL

Utrecht, NL
Utrecht
Utrecht
NL
Can I trust this data?

This profile has a verification timestamp: 2026-06-07T13:00:00.000Z.

Verified at 2026-06-07T13:00:00.000Z
Last scraped 2026-01-15T13:00:00.000Z
Geverifieerd profiel
What evidence supports this profile?
No supporting verification is available for this profile yet.

This profile has not yet been checked against public business information.

Nog geen aanvullende details beschikbaar.

What should I do next?

Open the profile action, visit the website, or call the business to confirm fit and availability.

Primary action available
Website available

Move from comparison to contact

Gebruik voorlopig de contactroute; video-kennismaking volgt in een latere fase.

Kennismaking aanvragen
Contact

Website

https://bos-onroerend-goed-utrecht-278.sim.example

Phone

Niet vermeld

Address

Stationsweg 169, Utrecht

Professionele gegevens

Geregistreerde naam

Bos Onroerend Goed Utrecht B.V.

Profielstatus

Actief

Expertise

Makelaar

Laatste profielupdate

15 Jan 2026, 13:00

Verificatiestatus

Geverifieerd op 7 Jun 2026, 13:00

B

Neem contact op

Klaar voor de volgende stap?

Vraag gratis en vrijblijvend een kennismaking aan met Bos Onroerend Goed Utrecht.

3.8· 2 reviews Geverifieerd
Kennismaking aanvragen

Beoordelingen

Bos Onroerend Goed Utrecht is beoordeeld met 3.8uit 2 reviews

Nog geen geverifieerde beoordelingen. Kopers die zijn geïntroduceerd kunnen de eerste plaatsen.

Locatie
Loading map...

1 of 1 results on this page have coordinates. Hover or tap a marker for details.

Openingstijden
  • Ma–vr 09:00–17:30
Website
Gestileerd voorbeeld (demo-illustratie)

Gestileerd voorbeeld (demo-illustratie)

Bezoek website

Woning kopen

Kopen met begeleiding?

Vergelijk meerdere aankoopbegeleiders en vraag vrijblijvend kennismakingen aan voordat u kiest.

Vergelijk professionals

Vergelijk Bos Onroerend Goed Utrecht

Bekijk hoe deze professional scoort tussen de besten in de categorie.

Bekijk de beste professionals

Is dit uw profiel? Claim het om gegevens te corrigeren en aanvragen te ontvangen.

Claim dit profiel

Dit profiel is opgebouwd uit openbare professionele gegevens en is onafhankelijk — zie hoe wij selecteren. Hoe wij vergelijken

B

Bos Onroerend Goed Utrecht

3.8 · 2 reviews
Kennismaking aanvragen