Inloggen
B
Geverifieerd

Bakker Hypotheekexperts

Hypotheekadviseur · Eindhoven

Bakker Hypotheekexperts is een hypotheekadviseur in Eindhoven, gespecialiseerd in starters en expat-hypotheken.

Vraag een introductie aan
Vertel kort wat u zoekt; uw aanvraag gaat rechtstreeks naar deze professional.
Waarom wij deze expert selecteerden
Dezelfde transparante Best Score die overal op de vergelijkingssite wordt gebruikt: beoordelingszekerheid, verificatie, volledigheid en passignalen.
  • Adjusted rating 4.7/566.3/70
  • 358 reviews10/10
  • Verified profile10/10
  • Profile completeness7/10
Hoe wij selecteren

Eindhoven

NVM

NVM
4.8 uit 358 reviews
Geverifieerd

Bakker Hypotheekexperts

Bakker Hypotheekexperts is een hypotheekadviseur in Eindhoven, gespecialiseerd in starters en expat-hypotheken.

Beukenlaan 132, Eindhoven, Eindhoven

Reviews

358 reviews

Verificatie

Geverifieerd

Content

0

Diensten

3

Starters
Expat-hypotheken
Verhuurhypotheken

Review sources

Reviewplatformen

De pagina laat zien waar de vertrouwenssignalen vandaan komen, vóór de losse reviewtegels.

Totaalscore

4.8

358 reviews totaal

Gewogen totaal van de bronnen hieronder.

Google Reviews

4.8

358 reviews

Publieke reviews en snelle vindbaarheid.

Site-indruk
Samengestelde conclusie
Bakker Hypotheekexperts indruk
Bakker Hypotheekexperts is een hypotheekadviseur in Eindhoven, gespecialiseerd in starters en expat-hypotheken.
Land: NL
Eindhoven
Geverifieerd
Kantoor-eerst

Dit is een samengestelde conclusie op basis van zichtbare publieke signalen, geen overgenomen review.

Over

Beukenlaan 132, Eindhoven

Bakker Hypotheekexperts is een hypotheekadviseur in Eindhoven, gespecialiseerd in starters en expat-hypotheken. Reactie binnen 24 uur.

Starters
Expat-hypotheken
Verhuurhypotheken
Vertrouwen en herkomst
Geverifieerd profiel
Hoogtepunten
Reactie binnen 24 uur
Specialist in de lokale markt
95% klanttevredenheid
Profile completeness
4/5 checks present

Foto

Visuele identiteit is beschikbaar.

Naam en rol

Bedrijfsnaam is zichtbaar.

Introductietekst

Het profiel heeft een introductie.

Telefoon / e-mail

Er is een direct contactkanaal aanwezig.

Landfocus

Het profiel heeft een landsignaal.

Goed om te weten

Antwoorden op wat kopers meestal vragen voordat ze contact opnemen.

Who is this business?

Bakker Hypotheekexperts, Bakker Hypotheekexperts B.V., mortgage_advisor

Status: ACTIVE
Hypotheekadviseur
mortgage_advisor
Can I contact them?

Yes. Use the listed contact channels before relying on third-party copies.

Website listed
Phone listed
Email listed
Do they serve my need?

Stored service signals include Starters, Expat-hypotheken, Verhuurhypotheken.

Starters
Expat-hypotheken
Verhuurhypotheken
Reactie binnen 24 uur
Specialist in de lokale markt
Where are they active?

Beukenlaan 132, Eindhoven, Eindhoven, NL

Eindhoven, NL
Eindhoven
Eindhoven
NL
Can I trust this data?

This profile has a verification timestamp: 2026-06-25T13:00:00.000Z.

Verified at 2026-06-25T13:00:00.000Z
Last scraped 2026-06-27T13:00:00.000Z
Geverifieerd profiel
What evidence supports this profile?
No supporting verification is available for this profile yet.

This profile has not yet been checked against public business information.

Nog geen aanvullende details beschikbaar.

What should I do next?

Open the profile action, visit the website, or call the business to confirm fit and availability.

Primary action available
Website available
Phone available

Move from comparison to contact

Gebruik voorlopig de contactroute; video-kennismaking volgt in een latere fase.

Kennismaking aanvragen
Contact

Website

https://bakker-hypotheekexperts-277.sim.example

Phone

+31698278523

Address

Beukenlaan 132, Eindhoven

Professionele gegevens

Geregistreerde naam

Bakker Hypotheekexperts B.V.

Profielstatus

Actief

Expertise

Hypotheekadviseur

Laatste profielupdate

27 Jun 2026, 13:00

Verificatiestatus

Geverifieerd op 25 Jun 2026, 13:00

B

Neem contact op

Klaar voor de volgende stap?

Vraag gratis en vrijblijvend een kennismaking aan met Bakker Hypotheekexperts.

4.8· 358 reviews Geverifieerd
Kennismaking aanvragen

Beoordelingen

Bakker Hypotheekexperts is beoordeeld met 4.8uit 358 reviews

Nog geen geverifieerde beoordelingen. Kopers die zijn geïntroduceerd kunnen de eerste plaatsen.

Aanbod van Bakker Hypotheekexperts

Het eigen aanbod van deze professional, bijgehouden op marlocHomes.

Listings by marlocHomes.

Locatie
Loading map...

1 of 1 results on this page have coordinates. Hover or tap a marker for details.

Openingstijden
Maandag:09:00-17:30
Dinsdag:09:00-17:30
Woensdag:09:00-17:30
Donderdag:09:00-17:30
Vrijdag:09:00-17:30
Zaterdag:10:00-14:00
Zondag:Gesloten
Website
Gestileerd voorbeeld (demo-illustratie)

Gestileerd voorbeeld (demo-illustratie)

Bezoek website

Woning kopen

Kopen met begeleiding?

Vergelijk meerdere aankoopbegeleiders en vraag vrijblijvend kennismakingen aan voordat u kiest.

Vergelijk professionals

Vergelijk Bakker Hypotheekexperts

Bekijk hoe deze professional scoort tussen de besten in de categorie.

Bekijk de beste professionals

Is dit uw profiel? Claim het om gegevens te corrigeren en aanvragen te ontvangen.

Claim dit profiel

Dit profiel is opgebouwd uit openbare professionele gegevens en is onafhankelijk — zie hoe wij selecteren. Hoe wij vergelijken

B

Bakker Hypotheekexperts

4.8 · 358 reviews
Kennismaking aanvragen